Home

Accor greu știri turneul de tenis de ls stratsburg Percepe Anonim Sherlock Holmes

Sorana Cîrstea eliminată surprinzător în primul tur la Strasbourg de  numărul 348 mondial
Sorana Cîrstea eliminată surprinzător în primul tur la Strasbourg de numărul 348 mondial

Tenis | Ucraineanca Daiana Iastremska, în finală la Strasbourg (WTA)

Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului WTA de la Strasbourg! Krejcikova  s-a impus în două seturi - Eurosport
Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului WTA de la Strasbourg! Krejcikova s-a impus în două seturi - Eurosport

Tenis: Elina Svitolina a câştigat turneul de la Strasbourg (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Elina Svitolina a câştigat turneul de la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA “Internationaux de Strasbourg” 2020: Astăzi se joacă sferturile de  finală. Câteva date despre turneu | TENISite
WTA “Internationaux de Strasbourg” 2020: Astăzi se joacă sferturile de finală. Câteva date despre turneu | TENISite

Tenis: Angelique Kerber, în semifinale la Strasbourg (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Angelique Kerber, în semifinale la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea, victorie superbă cu Venus Williams în turul I de la  Strasbourg
Sorana Cîrstea, victorie superbă cu Venus Williams în turul I de la Strasbourg

Video | Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar publicul “s-a topit”  la discursul Soranei! Tot stadionul a aplaudat-o
Video | Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar publicul “s-a topit” la discursul Soranei! Tot stadionul a aplaudat-o

Internationaux de Strasbourg | Join us 2022 – WTA Official

Turneul WTA de la Strasbourg - Wikipedia

Sorana Cîrstea, eliminată la Strasbourg de locul 348 WTA! Gabriela Ruse,  învinsă și ea în primul tur - Eurosport
Sorana Cîrstea, eliminată la Strasbourg de locul 348 WTA! Gabriela Ruse, învinsă și ea în primul tur - Eurosport

Tenis: Favoritele s-au impus în primul tur la Strasbourg (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Favoritele s-au impus în primul tur la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bianca Andreescu, forfait pentru sferturile de finală de la Strasbourg

Sorana Cîrstea, ce deziluzie înainte de Roland Garros. Ce a făcut românca  în turneul de la Strasbourg unde jucase finala în 2021 - IMPACT
Sorana Cîrstea, ce deziluzie înainte de Roland Garros. Ce a făcut românca în turneul de la Strasbourg unde jucase finala în 2021 - IMPACT

Gabriela Ruse şi Marta Kostiuk, în sferturile de... | News.ro

Finala maraton la turneul de la Strasbourg: A durat 3 ore si 35 de minute!

Kerber a câştigat turneul de la Strasbourg. Trevisan s-a impus la Rabat

WTA: Angelique Kerber, campioană la Strasbourg / Martina Trevisan a cucerit  primul titlu din carieră la Rabat - HotNews.ro
WTA: Angelique Kerber, campioană la Strasbourg / Martina Trevisan a cucerit primul titlu din carieră la Rabat - HotNews.ro

Dayana Yastremska, învingătoare la Strasbourg după o finală maraton cu  Caroline Garcia - HotNews.ro
Dayana Yastremska, învingătoare la Strasbourg după o finală maraton cu Caroline Garcia - HotNews.ro

Speranțe spulberate pentru Roland Garros: Sorana Cîrstea, eșec șocant în  fața numărului 348 WTA, la Strasbourg | Sport.ro
Speranțe spulberate pentru Roland Garros: Sorana Cîrstea, eșec șocant în fața numărului 348 WTA, la Strasbourg | Sport.ro

Video | Pavlyuchenkova, "dublu bagel" în meciul de debut la Strasbourg.  Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport
Video | Pavlyuchenkova, "dublu bagel" în meciul de debut la Strasbourg. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

WTA Strasbourg: Mihaela Buzărnescu, Raluca Olaru şi Jaqueline Cristian, în  sferturi la dublu – Tenis, tenis, tenis
WTA Strasbourg: Mihaela Buzărnescu, Raluca Olaru şi Jaqueline Cristian, în sferturi la dublu – Tenis, tenis, tenis

Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar face un pas mare spre  Jocurile Olimpice! Sorana, discurs în franceză: „Ne vedem curând, Paris!”
Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar face un pas mare spre Jocurile Olimpice! Sorana, discurs în franceză: „Ne vedem curând, Paris!”

Sorana Cîrstea - Barbora Krejcikova 3-6, 3-6 în finala de la Strasbourg!  Video Online. Românca a pierdut finala cu numărul 6 a carierei
Sorana Cîrstea - Barbora Krejcikova 3-6, 3-6 în finala de la Strasbourg! Video Online. Românca a pierdut finala cu numărul 6 a carierei