Home

Renunțați cere volum turneele de tenis pentru juniori Romancier angrena Împuternici

TURNEE DE TENIS

Turneele de grand slam au adoptat regula... | News.ro

Turneul european de tenis „Dyadora Cup” U14 de la Giroc a fost dominat de  juniorii din Romania – Opinia Timisoarei
Turneul european de tenis „Dyadora Cup” U14 de la Giroc a fost dominat de juniorii din Romania – Opinia Timisoarei

Cei mai buni tenismeni juniori se întâlnesc la Mamaia la Turneul de tenis  “Samtronic – Ovidius Clinical Hospital” – GoNEXT
Cei mai buni tenismeni juniori se întâlnesc la Mamaia la Turneul de tenis “Samtronic – Ovidius Clinical Hospital” – GoNEXT

Românul Nicholas David Ionel s-a calificat în finala probei de dublu a  juniorilor la Australian Open - Eurosport
Românul Nicholas David Ionel s-a calificat în finala probei de dublu a juniorilor la Australian Open - Eurosport

Turneul internațional de tenis pentru juniori „Biotehnos Cup 2018” la  Chișinău. Cum evoluează sportivii din Moldova - #diez
Turneul internațional de tenis pentru juniori „Biotehnos Cup 2018” la Chișinău. Cum evoluează sportivii din Moldova - #diez

Simona Halep - Wikipedia

Tenis / Anamaria Federica Oana, învingătoare la dublu în turneul de juniori  de la Nicosia | Cuget Liber
Tenis / Anamaria Federica Oana, învingătoare la dublu în turneul de juniori de la Nicosia | Cuget Liber

Turneul de tenis pentru juniori de la TC Idu se apropie de faza finalelor |  Cuget Liber
Turneul de tenis pentru juniori de la TC Idu se apropie de faza finalelor | Cuget Liber

Tenis de masă: Elena Zaharia continuă victoriile la Top 10 European pentru  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Elena Zaharia continuă victoriile la Top 10 European pentru juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis / Românca Mara Gae, Campioana Turneului De Juniori De La  Szekesfegervar — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Tenis / Românca Mara Gae, Campioana Turneului De Juniori De La Szekesfegervar — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Tenis de câmp / Începe „Cupa Pro Tenis” pentru copii şi juniori | Cuvântul  Libertăţii
Tenis de câmp / Începe „Cupa Pro Tenis” pentru copii şi juniori | Cuvântul Libertăţii

Toate finalele turneului de tenis pentru juniori Dr. Oetker Junior Trophy,  de la București, au fost câștigate de sportivi români
Toate finalele turneului de tenis pentru juniori Dr. Oetker Junior Trophy, de la București, au fost câștigate de sportivi români

Un tenismen moldovean a câștigat un turneu pentru juniori în SUA

Florența Mihai, Federația Română de Tenis: "România și-a câștigat dreptul  de a organiza turnee de tenis internaționale importante"
Florența Mihai, Federația Română de Tenis: "România și-a câștigat dreptul de a organiza turnee de tenis internaționale importante"

Românii au câştigat toate finalele turneului de tenis pentru juniori Dr.  Oetker Junior Trophy - Sportbull
Românii au câştigat toate finalele turneului de tenis pentru juniori Dr. Oetker Junior Trophy - Sportbull

Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii  - o campanie treizecizero.ro
Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii - o campanie treizecizero.ro

Clasamentul celor mai buni jucători de tenis, pe categorii de vârstă,  întocmit de Federația Română de Tenis/ Nicholas David Ionel, preferat la  seniori
Clasamentul celor mai buni jucători de tenis, pe categorii de vârstă, întocmit de Federația Română de Tenis/ Nicholas David Ionel, preferat la seniori

La Luduș, Centru de Tenis la standarde europene | Ludus Online

ITF J4 “Oradea Junior Trophy 2” 2020: Alexandru Coman, a doua victorie de  turneu în săptămâni consecutive. Cara Meşter a cucerit primul titlu la  junioare | TENISite
ITF J4 “Oradea Junior Trophy 2” 2020: Alexandru Coman, a doua victorie de turneu în săptămâni consecutive. Cara Meşter a cucerit primul titlu la junioare | TENISite

Tenis pentru juniori. Cum îi ajutăm să reuşească?