Home

Extravagant curs antipatie scm bacau tenis Muntele Kilauea Hartă primire

SCM Bacau- Tenis de Camp

Nicolae Frunză, jucătorul nr. 1 al României la Trofeul Municipiului Bacău,  turneu Futures din circuitul ITF
Nicolae Frunză, jucătorul nr. 1 al României la Trofeul Municipiului Bacău, turneu Futures din circuitul ITF

Doua turnee de tenis, la Onesti. Premianti din Suceava, Campulung Muscel,  Fagaras, Zarnesti, Brasov, Bucuresti, Iasi, Galati, Moinesti, Onesti,  Timisoara, Slobozia, Bacau si Piatra Neamt | presaonestilor
Doua turnee de tenis, la Onesti. Premianti din Suceava, Campulung Muscel, Fagaras, Zarnesti, Brasov, Bucuresti, Iasi, Galati, Moinesti, Onesti, Timisoara, Slobozia, Bacau si Piatra Neamt | presaonestilor

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

TENIS. Locul 3 pe echipe – Sport Club Municipal

Tânăra sportivă Delia Macovei a câștigat Cupa DJST Bacău la tenis de câmp –  Vrancea24
Tânăra sportivă Delia Macovei a câștigat Cupa DJST Bacău la tenis de câmp – Vrancea24

Sport Club Municipal Bacău - Home | Facebook

Mega Bacau: iunie 2010

Tenismeniii vrinceni, pe podium la Cupa DJS - SCM Bacau

Tenis – Maria Daciana Ciubotaru a câştigat turneul de la Târgu Ocna! - CSM  Focșani 2007
Tenis – Maria Daciana Ciubotaru a câştigat turneul de la Târgu Ocna! - CSM Focșani 2007

Tenis/ Cupa „SCM Bacău”. Start în forță - Deșteptarea - Liderul presei  băcăuane!
Tenis/ Cupa „SCM Bacău”. Start în forță - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!

tenis bacau – Sport Bacau

Tenis - Sport24Bacău

Tenis de camp: Cupa DJST-SCM Bacau - InSport - Inspira Sport

A căzut cortina peste Cupa DJDT-SCM la tenis - Deșteptarea - Liderul presei  băcăuane!
A căzut cortina peste Cupa DJDT-SCM la tenis - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!

Tenis, Cupa DJTS-SCM Bacau / Ultimii premiati - Ziarul de Bacău

Tenis, Campionatul National Echipe Under 18/ SCM Bacau, la un pas de titlu  - Ziarul de Bacău
Tenis, Campionatul National Echipe Under 18/ SCM Bacau, la un pas de titlu - Ziarul de Bacău

TENIS. Cupa DJST-SCMBacau, un real succes – Sport Club Municipal

Tenis Trofeul Pacific DJTS-SCM Bacau: Diane Bostan e pe podium – Sport Club  Municipal
Tenis Trofeul Pacific DJTS-SCM Bacau: Diane Bostan e pe podium – Sport Club Municipal

Tenis, Trofeul Simba Invest - CN Veterani - Ziarul de Bacău

Tenis, Trofeul DJTS-SCM-Pacific Bacău - Ziarul de Bacău

Romascana Adela Farcasel s-a impus la turneul de tenis Cupa DSJT – SCM Bacau  - Tenis Club Municipal Roman
Romascana Adela Farcasel s-a impus la turneul de tenis Cupa DSJT – SCM Bacau - Tenis Club Municipal Roman

S-a încheiat ediția 2017 a Cupei DJST-SCM Bacău - Deșteptarea - Liderul  presei băcăuane!
S-a încheiat ediția 2017 a Cupei DJST-SCM Bacău - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!