Home

Încredere punctul final Pescar cupa romaniei viitorul astra Inactiv felicitări Electric

Lider în Liga 1, Astra este prima semifinalistă a Cupei, după 3-0 pe  terenul Viitorului
Lider în Liga 1, Astra este prima semifinalistă a Cupei, după 3-0 pe terenul Viitorului

VIDEO | Tragerea la sorți a semifinalelor Cupei României! Astra Giurgiu se  duelează cu Dinamo! Craiova, duel ușor cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu
VIDEO | Tragerea la sorți a semifinalelor Cupei României! Astra Giurgiu se duelează cu Dinamo! Craiova, duel ușor cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu

Video | Viitorul a câștigat Cupa României, 2-1 cu Astra. Eric, gol în  prelungiri. Eroul Ghiță - a marcat și a scos de pe linia porții
Video | Viitorul a câștigat Cupa României, 2-1 cu Astra. Eric, gol în prelungiri. Eroul Ghiță - a marcat și a scos de pe linia porții

S-a decis arbitrul finalei Cupei României. Astra - Viitorul va fi la Digi  Sport 1
S-a decis arbitrul finalei Cupei României. Astra - Viitorul va fi la Digi Sport 1

FINALA CUPEI ROMANIEI ASTRA 1-2 VIITORUL | VIITORUL CASTIGA CUPA ROMANIEI  DUPA O FINALA FANTASTICA in fata Astrei! AICI FAZELE | Sport.ro
FINALA CUPEI ROMANIEI ASTRA 1-2 VIITORUL | VIITORUL CASTIGA CUPA ROMANIEI DUPA O FINALA FANTASTICA in fata Astrei! AICI FAZELE | Sport.ro

Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai  tari meciuri
Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai tari meciuri

Viitorul joacă, în premieră, în finala Cupei României, iar Barca își apără  trofeul, în Cupa Spaniei | Digi24
Viitorul joacă, în premieră, în finala Cupei României, iar Barca își apără trofeul, în Cupa Spaniei | Digi24

Astra – Viitorul, finala Cupei României, pe 25 mai, la Ploiești | Federația  Română de Fotbal
Astra – Viitorul, finala Cupei României, pe 25 mai, la Ploiești | Federația Română de Fotbal

Rezumat | Finala Cupei României: Astra - Viitorul 1-2 - YouTube

ASTRA - VIITORUL 1-2 // Cupa României e la Ovidiu! 11 imagini de senzație  surprinse după meci: Ianis Hagi a sărutat trofeu, Eric l-a consolat pe  Alibec + baie de confeti
ASTRA - VIITORUL 1-2 // Cupa României e la Ovidiu! 11 imagini de senzație surprinse după meci: Ianis Hagi a sărutat trofeu, Eric l-a consolat pe Alibec + baie de confeti

Rezumat finala Cupei Romaniei: Viitorul - Astra 2-1 dupa prelungiri I  2018-2019 - YouTube
Rezumat finala Cupei Romaniei: Viitorul - Astra 2-1 dupa prelungiri I 2018-2019 - YouTube

Finală, în premieră, în Cupa României! FC Viitorul și Astra vor evolua cu  trofeul pe masă
Finală, în premieră, în Cupa României! FC Viitorul și Astra vor evolua cu trofeul pe masă

Semifinale Cupa României: Unde vezi CFR - Astra și Craiova - Viitorul

ASTRA - VIITORUL, FINALA CUPEI ROMÂNIEI // Tudor Băluță, înainte de ultimul  meci la Viitorul: „Asta ar fi despărțirea perfectă”
ASTRA - VIITORUL, FINALA CUPEI ROMÂNIEI // Tudor Băluță, înainte de ultimul meci la Viitorul: „Asta ar fi despărțirea perfectă”

PLOIESTI - FOTBAL - CUPA ROMANIEI 2019 - AFC ASTRA - FC VIITORUL - FINALA -  Inquam Photos
PLOIESTI - FOTBAL - CUPA ROMANIEI 2019 - AFC ASTRA - FC VIITORUL - FINALA - Inquam Photos

Care va fi finala Cupei României,... - Cupa României Betano | Facebook

FC Viitorul a câștigat în premieră Cupa României (2-1 după prelungiri cu  Astra Giurgiu) - Ghiţă, eroul echipei lui Hagi - HotNews.ro
FC Viitorul a câștigat în premieră Cupa României (2-1 după prelungiri cu Astra Giurgiu) - Ghiţă, eroul echipei lui Hagi - HotNews.ro

FOTBAL:FC VIITORUL-ASTRA GIURGIU, FINALA CUPEI ROMANIEI (25.05.2019) -  Lead.ro
FOTBAL:FC VIITORUL-ASTRA GIURGIU, FINALA CUPEI ROMANIEI (25.05.2019) - Lead.ro

FOTO Viitorul Constanța a câștigat Cupa României: Victorie după 120 de  minute cu Astra Giurgiu - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
FOTO Viitorul Constanța a câștigat Cupa României: Victorie după 120 de minute cu Astra Giurgiu - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

ASTRA - VIITORUL scor final | Finală Cupa României 2019. Meci incins,  victorie în prelungiri | DCNews
ASTRA - VIITORUL scor final | Finală Cupa României 2019. Meci incins, victorie în prelungiri | DCNews